Úspechy na Majstrovstvách BB kraja v šachu jednotlivcov

1 December 2023, 10:40    |    Viera Gilányová

Dňa 22.11.2023 sa v Banskej Bystrici uskutočnili Majstrovstvá Banskobystrického kraja v šachu študentov a študentiek stredných škôl. Z našich študentov sa v súťaži chlapcov turnaja zúčastnili štyria šachisti – Adrian Gyerpál, Eduard Bielik (obaja 4.F), Dávid Kucbel a Viktor Siman (obaja 2.F).

V súťaži dievčat sa turnaja zúčastnila Martina Mikušová (2.F) a Tamara Môciková (4.F).

Najlepšie umiestnenia získali Adrián Gyerpál a Martina Mikušová, ktorí vo svojich kategóriách zvíťazili. Tamara Môciková získala 4.miesto, Eduard Bielik  6.miesto, Viktor Siman 12.miesto a Dávid Kucbel  13.miesto. Našim šachistom a šachistkám k dosiahnutým výsledkom gratulujeme a želáme im veľa šťastia na ďalších turnajoch !